Ordinaci založil MUDr. Jiří Menšík, CSc. v roce 1997, tehdy sídlila v prostorech malešické polikliniky Plaňanská, vzhledem k nevyhovujícím podmínkám se ordinace přesunula v roce 2011 na současnou adresu. Zároveň se do jejího provozu zapojil i MUDr. Jan Menšík.

Nabízíme Vám komplexní péči v oboru gynekologie a porodnictví.

V rámci gynekologie zajišťujeme pravidelná preventivní vyšetření, diagnostiku a léčbu akutních i chronických gynekologických obtíží, kolposkopická vyšetření děložního hrdla, ultrazvukovou diagnostiku onemocnění orgánů vnitřního genitálu, poradenství v oblasti užívání antikoncepce i hormonální substituční terapie v klimakteriu, řešení nepravidelností menstruačního cyklu, diagnostiku a léčbu endometriózy. Ve spolupráci s dalšími zdravotnickými zařízeními zajišťujeme i diagnostiku obtíží spojených s inkontinencí, samozřejmostí je zprostředkování pravidelného screeningu nádorů prsu.

V oblasti porodnictví zajišťujeme péči od stanovení těhotenství až do doby předání těhotné do porodnice. V rámci screeningových vyšetření spolupracujeme s předními pražskými centry zajišťujícími tuto specializovanou péči. Poskytujeme péči v období šestinedělí včetně poradenství týkající se laktace.

Ordinace je vybavena moderním ultrazvukovým přístrojem, využíváme zdravotnický software splňující současné nejpřísnější evropské normy, splňujeme normu ISO 9001.

V otázce malých diagnostických výkonů či velkých operačních zákroků spolupracujeme se všemi pražskými lůžkovými zařízeními.